1tab

ROLMAR

Kariera w Rolmar

Rolmar to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-dystrybucyjna.
W związku z tym, stale poszukujemy nowych pracowników – osób ambitnych, przedsiębiorczych i nastawionych na rozwój.

 

Dołącz do naszego zespołu!
Czeka na Ciebie przyjazna atmosfera pracy, wiele możliwości samorealizacji, przejrzyste warunki zatrudnienia, a także szeroki wachlarz benefitów.

 

Aplikuj już teraz

 

W celu możliwości prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

 Specjalista ds. Marketingu

Interesujesz się marketingiem, reklamą czy e-commerce ? Jesteś osobą kreatywną, energiczną i dobrze zorganizowaną ? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Rolmar wchodzi w skład Markowski Group, prężnie rozwijającej się grupy producencko-dystrybucyjnej zatrudniającej ponad 600 pracowników. RolMar jest jednym z największych dystrybutorów części do ciągników i maszyn rolniczych w Polsce. Jesteśmy właścicielem praw do marek Ursus i Waryński, które są głównym obszarem działalności marketingowej naszej firmy.

Konstruktor

Jeżeli projektujesz, masz doświadczenie w tworzeniu nowych produktów, a modelowanie 3D i opracowanie dokumentacji wykonawczej, to obszary, w których czujesz się jak ryba w wodzie – aplikuj już teraz, być może szukamy właśnie Ciebie! Rolmar wchodzi w skład Markowski Group, prężnie rozwijającej się grupy producencko-dystrybucyjnej zatrudniającej ponad 600 pracowników. RolMar jest jednym z największych dystrybutorów części do ciągników i maszyn rolniczych w Polsce. Jesteśmy właścicielem praw do marek Ursus i Waryński, które są głównym obszarem działalności naszej firmy. Stawiając na wysoką jakość produktów konieczne jest udokumentowanie ich parametrów technicznych, w związku z tym stanowisko, na które aplikujesz odgrywa strategiczną rolę dla naszej firmy.

Magazynier

Rolmar wchodzi w skład Markowski Group, prężnie rozwijającej się grupy producencko-dystrybucyjnej zatrudniającej ponad 600 pracowników. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów części dla rolnictwa i przemysłu w Polsce. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera, która dołączy do naszego zespołu, zlokalizowanego w nowej siedzibie firmy w Płocku.

dodajcv

PRZEŚLIJ SWOJE CV

Prześlij nam swoje CV, a my dodamy je do naszej bazy danych.
W momencie, kiedy pojawi się oferta pracy, do której będziesz idealnym kandydatem powiadomimy Cię o tym.


Wybierz plik

Współpraca

Program partnerski